Sprężarka tłokowa

Sprężarka tłokowa inaczej zwana kompresorem tłokowym służy do stężenia gazu między innymi powietrza – stąd jej szerokie zastosowanie, tłokowa, ponieważ umieszczony jest tłok. Używane są przede wszystkim w warsztatach samochodowych (z tym miejscem najczęściej kojarzone), ale również do fabryk w związku z tym rodzajów sprężarek jest bardzo dużo od małych przenośnych do dużych przemysłowych.

Sam proces sprężenia możemy podzielić na jednostopniowe oraz dwustopniowe oraz bezolejowe. Tego typu maszyny nie należą do najtańszych jak to zwykle ma się z wszelakim urządzeniem do różnego rodzaju przedsiębiorstwa.

www.canon-foto-klub.pl

Zwykle to ono stanowi wartość całego zakładu pracy i jest to dla właściciela ogromna inwestycja na szczęście takie maszyny to zakup na wiele lat, ale niezbędna jest odpowiednia konserwacja. Dzięki temu, że Polska należy do Unii Europejskiej wiele przedsiębiorstw zostało dofinansowanych, dzięki czemu mogły ulepszyć swoje parki maszynowe, dokonać renowacji dotychczasowych lub zainwestować w całkowicie nowe oprzyrządowanie.

http://zbiorstal.pl/produkty/zbiorniki-sprezonego-powietrza W naszej ofercie znajdziesz chorągwie kościelne ręcznie zdobione