Innowacyjna metoda pradukcji mat grzewczych

Nowoczesna technologia pozwala na produkcję mat grzewczych do foteli samochodowych, które objętościowo zajmują o wiele mniej miejsca. Nowoczesna metoda szycia polega na innowacyjnym montowaniu drutu grzewczego do jednej warstwy podkładu. Dotychczasowo produkcja mat grzewczych wymagała, aby drut grzewczy umieszczany był pomiędzy dwoma kawałkami filcu, przez co mata zajmowała o wiele więcej miejsca w fotelu samochodowym.

Dodatkowym atutem jest fakt, że dzięki nowej technologii podgrzewane siedzenie trafią nie tylko do samochodów klasy premium, ale będą stanowiły standardowe wyposażenie aut. Innowacyjna metoda wymaga specjalistycznej i rozwiniętej technologicznie linii produkcyjnej. Maszyny wykorzystywane do produkcji są skonstruowane tak, aby zajmować mniejszą powierzchnię, niż dotychczas wykorzystywano do tego typu produkcji.

Dzięki temu skraca się linia produkcyjna, a czas produkcji zmniejsza się o około 30 procent. Dodatkowo nowoczesne maszyny można o wiele szybciej przezbroić. Zmiana modelu produkowanej maty na nowych maszynach zajmuje jedynie piętnaście minut.

miniładowarki https://zapmaster.pl/transportery/