Geofizyka Kraków

Do przedsiębiorstw działających w sektorze przemysłu wydobywczego zalicza się przedsiębiorstwo Geofizyka Kraków. Przedstawiamy kilka słów na temat tej firmy. Geofizyka Kraków jest firmą geofizyczną i oferuje usługi związane z poszukiwaniem złóż ropy naftowej i gazu ziemnego oraz wód geotermalnych.

Ponadto monitoruje obecność złóż oraz zbiorników gazu. Jest to Spółka Akcyjna, która należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Firma zatrudnia wykształconych pracowników oraz świadczy usługi z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług.

https://konwektor.pl/wentylatory-oddymiajace-strumieniowe/

Historia Geofizyki Kraków sięga roku 1956, kiedy to została powołana pod nazwą „Przedsiębiorstwo Geofizyki Przemysłu Naftowego”. W ciągu wielu lat funkcjonowania kilkakrotnie zmieniano jej nazwę. Od 1996 roku stanowi oddział PGNiG w Krakowie, a jak już wcześniej zostało wspomniane, od 2012 roku jest Spółką Akcyjną.

CO ciekawe, firma działa nie tylko na terenie Polski, ale świadczy usługi również w Czechach, Gruzji, Pakistanie oraz Libii.

lampki kontrolne Najlepsze na rynku rozcieńczalniki do farb od producenta rozcieńczalników.